Yamaha Tenere 700

tenere_3

Detaily

  • Agresivní čelní maska se 4 LED světlomety ve stylu rally
  • 21/18palcová paprskové kola s expedičními pneumatikami
  • Kompaktní multifunkční přístrojový panel LED ve stylu rallye
  • Systém ABS lze přepínat i za jízdy
Karpec moto

Yamaha Tenere 700

Cena
od 2 300 Kč
/den

Tento terénní motocykl s kořeny v závodech rallye určený k dlouhým dobrodružným výpravám pohání dvouválcový motor o objemu 689 ccm s vysokým točivým momentem. Ten vám ve spojení se speciálně optimalizovanou převodovkou poskytuje ideálně vyvážený výkon a ovladatelnost. Vy se tak můžete vypořádat se všemi možnými jízdními podmínkami na zpevněném i nezpevněném povrchu. Na tomto všestranném stroji můžete jet kamkoli bez jakýchkoli omezení a zažívat nový pocit naprosté svobody.

Kompaktní trubkový rám a štíhlá kapotáž zaručují maximální hbitost pří řízení vestoje i vsedě a odpružení vhodné pro dlouhé jízdy s paprskovými koly vám umožní dojet úplně všude, kam budete chtít. Stačí natankovat a vyjet. Putujte za novými obzory.

Originální modely Yamaha XT umožnily každému jezdci putovat po celém světě. Nyní tato legenda pokračuje. S novým strojem Ténéré 700 můžete zažít skutečné dobrodružství a změnit jednou provždy svůj život.

Technické informace

Motorkapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, DOHC, 2válcový, EURO5
Zdvihový objem689 ccm
Výkon54 kW při 9 000 ot./min
Kroutící moment68,0 Nm při 6 500 ot./min
Objem palivové nádrže16 litrů
Pohotovostní hmotnost 204kg
Rok výroby 2022 (provoz 2023)

V ceně nájmu

Ceník

Rezervace

Vyberte požadovaný počet dní a vyplňte kontaktní informace. Volné dny jsou označeny černou barvou, čekající na schválení jsou označeny oranžově, již zarezervované termíny jsou červeně. Po vyplnění formuláře Vám zašleme další informace na e-mail. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nahrává se kalendář...

Jméno*:

Email*:

Telefon*:

Doplňující informace: