Yamaha TRACER 9 GT

image

Detaily

  • Poloaktivní odpružení KYB
  • Pevné boční kufry
  • Systém rychlořazení Quick Shift System nahoru a dolů
  • LED světla pro přisvěcování do zatáček
  • Vyhřívané rukojeti
  • Šestiosá inerciální měřicí jednotka (IMU) a systémy podpory jízdy sledující náklon
  • Kompletní LED osvětlení
  • Dvojitá 3,5″ TFT přístrojová deska
Karpec moto

Yamaha TRACER 9 GT

Cena
od 2 500 Kč
/den

TRACER 9 GT má exkluzivní specifikaci, která zahrnuje elektronické poloaktivní odpružení, jež neustále upravuje sílu tlumení vpředu a vzadu pro co nejplynulejší a nejbezpečnější jízdu bez ohledu na zatížení nebo rychlost, a poskytuje tak nejvyšší úroveň dynamického cestovního pohodlí. Součástí standardního vybavení jsou pevné boční kufry, které pojmou integrální helmu a mají barevně sladěné panely. Plně plovoucí systém nosiče zavazadel poskytuje přirozený pocit z jízdy i při maximálním zatížení.

Pro jistou a bezpečnou jízdu v noci je TRACER 9 GT vybaven LED světly pro přisvěcování do zatáček, které se při dalším naklánění více rozsvítí, a 10.stupňovými nastavitelným vyhříváním rukojetí, jež udržují vaše ruce v teple bez ohledu na počasí. A pro dokonalou sportovní všestrannost je tento špičkově výkonný motocykl vybaven systémem QSS (rychlořazení) pro lepší a rychlejší řazení nahoru a dolů bez použití spojky. 

Svět sportovně cestovních motocyklů se navždy změnil, když Yamaha uvedla na trh první TRACER. Jeho kombinace vzrušujícího výkonu s vysokým točivým momentem a pozoruhodného pohodlí při cestách na dlouhé vzdálenosti způsobila naprostou revoluci v této kategorii.

Technické informace

MotorKapalinou chlazený, 4taktní, 4ventilový, 3 válec, DOHC
Zdvihový objem890 ccm
Výkon87,5 kW (119 k) při 10 000 ot./min
Kroutící moment93,0 Nm (9,5 kgm) při 7000 ot./min
Objem palivové nádrže18 litrů
Pohotovostní hmotnost220 kg
Rok výroby 2022 (provoz 2023)

V ceně nájmu

Ceník

Rezervace

Vyberte požadovaný počet dní a vyplňte kontaktní informace. Volné dny jsou označeny černou barvou, čekající na schválení jsou označeny oranžově, již zarezervované termíny jsou červeně. Po vyplnění formuláře Vám zašleme další informace na e-mail. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nahrává se kalendář...

Jméno*:

Email*:

Telefon*:

Doplňující informace: